„Titkos” meccsen tesztelt a Vidi az U20-as válogatottal

Szerző: Mátay Balázs

2026-05-06

Az MLSZ telki edzőközpontjában játszott zárt kapus tesztmeccset egymás ellen a magyar U20-as válogatott és a Videoton FCF. A felek megegyezése értelmében részleteket nem közöltek az összecsapásról, mivel azonban a szurkoló már csak olyan, hogy legalább az eredményt szeretné tudni, ha kedvencei pályára lépnek, annyit elárulhatunk, hogy a mérkőzés döntetlenre végződött.

Pető Tamás vezetőedző többnyire a fiataloknak és a bajnokikon kevesebbet szereplő futballistáinak adott lehetőséget a szintén fiatal nemzeti csapat ellen, amelyben ott volt a klubszínekben éppen a Vidiben focizó Somogyi Ádám is. A keret egy része el sem utazott Telkibe, a Sóstón gyakorolt.

Az, hogy mennyire volt hasznos a piros-kékek számára a találkozó, az előttük álló tétmeccseken kiderül. A csapat vasárnap (május 10.) 17.00 órakor Szentlőrincen vendégeskedik az NB II-ben, majd a jövő vasárnapi szezonzárón a Budafokot fogadja majd a Sóstón, ugyancsak 17.00 órakor.

(Fotó: Videoton FCF)

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2026-05-06

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet

Vidi: Bedi is hosszabbított

Vidi: Bedi is hosszabbított

További egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését a Videoton FC Fehérvár NB II-es labdarúgó csapatának...