Fiola és Nego modellnek állt

Szerző: Mátay Balázs

2022-09-17

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) bemutatta a magyar válogatott új mezeit, amelyek szeptember végén, a Németország és az Olaszország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzéseken debütálnak majd. Az új dresszek fotózásán a MOL Fehérvár FC válogatottjai, Fiola Attila és Nego Loic, valamint két ferencvárosi futballista, Botka Endre és Vécsei Bálint állt modellt a fényképezőgépeknek. Remélhetőleg a meccseken is szerencsét hoz számukra – és a csapat számára – az új szerelés. (Fotó: MOL Fehérvár FC)

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2022-09-17

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet

Vidi: Bedi is hosszabbított

Vidi: Bedi is hosszabbított

További egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését a Videoton FC Fehérvár NB II-es labdarúgó csapatának...