Várják a jelentkezőket a Szent György Kórház felügyelő tanácsába

Szerző: Mátay Balázs

2026-05-23

A Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház várja azon Fejér vármegyében működő, egészségügyi területen tevékenykedő társadalmi szervezetek jelentkezését, amelyek részt kívánnak venni az egészségügyi intézmény kórházi felügyelő tanácsának munkájában.

A felügyelő tanács fontos szerepet tölt be a betegek érdekeinek képviseletében, valamint az egészségügyi ellátás színvonalának folyamatos fejlesztésében.

Jelentkezési határidő: 2026. június 30.

A jelentkezéseket postai úton várják.

A részletes felhívás és a jelentkezési lap elérhető az alábbi linken:

http://www.fmkorhaz.hu/felugyelo-tanacs

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2026-05-23

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet

Vidi: Bedi is hosszabbított

Vidi: Bedi is hosszabbított

További egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését a Videoton FC Fehérvár NB II-es labdarúgó csapatának...