Felújítás miatt lezárják az M7 Budapest felé tartó oldalán az Agárdi csomópontot

Az M7-es autópályán felújítás miatt a Budapest felé tartó oldalon a Székesfehérvár-kelet, Agárd csomópont fel és lehajtó ágát várhatóan május 4. és 29. között lezárják. A Budapest felé vezető oldalon a csomópont felhajtó ága várhatóan május 4. és 17. között kerül zárásra, míg a lehajtó ágat valószínűleg május 18. és 29. között zárják le a forgalom elől. – adta hírül Facebook-posztjában Székesfehérvár alpolgármestere, Róth Péter.

A kivitelező MKIF Zrt. tájékoztatása szerint a korlátozás ideje alatt érdemes a Székesfehérvár-Centrum, vagy a Székesfehérvár-Nyugat csomópontot használni. A tervek szerint a zárás várhatóan május 29-ig lesz érvényben. A zárások, munkavégzések időpontjai az időjárástól, a logisztikai szervezésektől és egyéb más külső körülményektől függően módosulhatnak.

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2026-04-30

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet