Kigyulladt egy furgon az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalán, Kulcs térségében. A motortér és az utastér égett. A dunaújvárosi hivatásos tűzoltók eloltották a tüzet, és elvégezték az utómunkálatokat. A járműben egy ember utazott, ő idejében kiszállt. (Katasztrófavédelem, a fotó illusztráció)
Nyári kikapcsolódás idején is vigyázzunk értékeinkre – figyelmeztet a hatóság
Nem régen zárult Székesfehérvár és a régió egyik meghatározó zenei és kulturális fesztiválja a FEZEN. A rendőrség...










0 hozzászólás