Ünnepi koncerttel indítják a nyarat a Ciszterci gimi kórusai

A Ciszterci Szent István Gimnázium kórusai nyárnyitó koncertet adnak május 25-én, pünkösdhétfőn este 18 órától a Fő utcai Ciszterci-templomban. A zenei élményt vendégfellépőként a MusiColore énekegyüttes teszi teljessé. Az ingyenes koncertre szeretettel várnak minden érdeklődőt!

 

Vörösmarty Rádió


Kiemelt partnereink

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Written by Mátay Balázs

2026-05-24

0 hozzászólás

Ez is érdekelhet